Penzión Teplice ponúka svojim návštevníkom kvalitné ubytovanie v troch samostatných apartmánoch. Apartmány Teplice sú zariadenie, ktoré spĺňa i tie najnáročnejšie požiadavky a zároveň sú zaujímavé i nenáročnou cenou. Je to ideálne zariadenie, ktoré uspokojí najmä rodiny s deťmi.

Pre rodiny s deťmi je tu k dispozícii nové detské ihrisko ale i detská postieľka či detská jedálenská stolička. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte vo dvore areálu. Možnosť nákupu v blízkych potravinách, len niekoľko metrov od objektu. Každý apartmán má samostatný vstup, kúpeľňu a WC. K dispozícii je tiež TV, SAT, WI-FI pripojenie na internet, kde ponúkame i možnosť zapožičania PC. K ďalšiemu vybaveniu každého apartmánu patrí samozrejme plne vybavená kuchynka s chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a sporákom.

Apartmán č. 1

V tomto apartmáne sa nachádzajú 3 lôžka a jedna prístelka, hosťom je k dispozícii v tomto apartmáne i terasa, ktorá im určite spríjemní pobyt.

apartman 001 m
View the embedded image gallery online at:
https://www.apartmanyteplice.sk/apartmany#sigProId7b68eed0f1

 

Apartmán č. 2

K dispozícii sú dve samostatné izby s kapacitou 3 lôžka a jedna prístelka pre každú izbu (spolu 8 osôb). Tento apartmán sa dá po dohode prenajať i samostatne.

View the embedded image gallery online at:
https://www.apartmanyteplice.sk/apartmany#sigProIdf04a09f72d
apartmany teplice apartman2 001


Apartmán č. 3

V tomto apartmáne sa nachádzajú 3 lôžka a jedna prístelka.

apartmany teplice apartman 001
View the embedded image gallery online at:
https://www.apartmanyteplice.sk/apartmany#sigProId0d84a03fc6